Seperatör kelime anlamı olarak ayırıcı demektir. Mimari yapılarda seperatörler, bir bütün olan herhangi bir mekanı, birden fazla mekana ayırabilmek için kullanılır. Günümüz teknolojisinin gelişmesine paralel olarak eskiden duvarlar ile yahut alçıpanlar ile ayrılan odalar artık yerini dekoratif metal seperatörlere bıraktı. Birbirinden güzel ve farklı modelleri olması, ayrıca kullanım alanlarının çok geniş olması sebebiyle, dekoratif seperatör bölmelerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen seperatör bölme modellerimiz, mekanlarınızın estetiğine estetik katmaktadır. Mağazalarınızı, evlerinizi, işyerlerinizi ve ofislerinizi, dekoratif seperatör bölmelerle daha kullanışlı ve estetik hale getiriyoruz.

Birbirinden şık metal seperatör modellerimiz istediğiniz tüm renklerde üretilebilmektedir. Ayrıca imal edilmiş olan metal seperatörlerde mekanlarınızın estetiğine göre cam ve ahşap kullanılabilmektedir.

İmal edilecek bir seperatör bölme ile sadece bir olan mekanınızı farklı mekanlara bölmüyor, aynı zamanda mekanınızın estetiğine estetik katmış oluyorsunuz.

Mert Metal Dekorasyon olarak, projenize göre özel tasarım metal seperatör imalatı yapmaktayız. Ayrıca birbirinden farklı ve güzel dekoratif metal seperatörlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Dekoratif Metal Seperatörler