Yağmur Zinciri Nedir?

Yağmur suyu zinciri, yağmur oluk zinciri, dekoratif oluk zinciri ve yağmur iniş zinciri olarak bilinen yağmur zincirleri ilk önce Japonlar tarafından çatıdan akan suları toplamak için icad edilmiş ve genellikle tapınaklarda kullanılmıştır. Yağmur zincirlerinin asıl amacı çatıdan gelen suyu toplayıp daha sonra kullanılmak üzere değerlendirmek olsa da günümüzde daha çok dekorasyon ürünü olarak kullanılmaktadır. İsteğinize bağlı olarak birbirinden farklı şekillerle oluşturulan yağmur zincirleri, dekorasyonunuzu doğal bir görünümle güzelleştirmektedir. Çatıdan sarkan zincir güzel görüntüsü yanında yağmur yağarken her bir tastan diğerine geçen yağmur suyunun doğal sesi, sizin tüm yorgunluğunuzu da alacak ve sizi zihinsel olarak rahatlatacaktır.

Yağmur Zinciri Fiyatları

Mert Metal Dekorasyon olarak bir çok yağmur zinciri modelimiz bulunmakla birlikte, isteğinize bağlı tüm metal yağmur zincirlerini üretebilmekteyiz. Üretmiş olduğumuz yağmur zincirlerinin fiyatları, kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Yağmur zinciri fiyatlarını ve özelliklerini öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Yağmur Zinciri Modelleri

Yağmur oluk zincirleri ülkemizde çok az firma tarafından üretilmektedir. Mert Metal Dekorasyon olarak birbirinden farklı üretmiş olduğumuz yağmur oluk zincir modellerinden bir kaçını aşağıda yer almaktadır.