TERAS KAPAMA

Mert Metal Dekorasyon olarak firmamız tarafından bir çok teras kapama modelleri imal edilmektedir. Teraslarınızı dış etkenlerden korumak için firmamız tarafından üretilen teras kapama sistemleri arasında bir çok model kullanılmaktadır.

TERAS KAPLAMA MALZEMELERİ

Projenize uygun olarak teras kapamanızda istediğiniz ürünü kullanabilmekteyiz. Fakat eğer bir projeniz yoksa, firmamız tarafından terasınıza yapılacak olan teras kapama, projelendirilerek siz değerli müşterilerimizin onayına sunulur. Teras kapama da, Cam, OSB, İzocam, Lambri, Membran, Demir Profil, Şıngıl ve eksiz oluklar kullanılmaktadır. Teras kaplama malzemeleri fiyatları, kullanılacak ürüne göre tamamen değişkenlik göstermektedir. Teras kapatma maliyeti ve tüm fiyatlandırmalar için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Teras Kapama Örnekleri

Teras kapama tamamen bir sanattır. Firmamız tarafından binanızın dış görünüşüne uygun, isteklerinizi karşılayabilecek, en yaşanılabilir teras çeşitlerini siz değerli müşterilerimiz için imal etmekteyiz. Firmamız tarafından bir çok teras kapama örneği imal edilmektedir. Firmamız tarafından ahşap teras kapatma, osb teras kapatma, cam teras kapamaçelik teras kapatma, portatif teras kapamapolikarbon terassandviç panelle teras kapatma ve  alüminyum teras kaplama imalatları yapılmaktadır.

AHŞAP TERAS KAPATMA

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen teras kapatma modelleri arasında ahşap teras kapatma gelmektedir. Ahşabın doğallığı sayesinde teraslarınız daha yaşanabilir hale gelmektedir.

 

OSB TERAS KAPATMA

CAM TERAS KAPAMA

Cam teras yapan firmalar arasında saygın bir yere sahip firmamız tarafından teraslarınızı güvenlik camı olarak bilinen lamine camlarla veya ısıcamlarla kaplanmaktadır. Teraslarınızda kullanılan yalıtım sistemleri sayesinde, kış soğuklarının etkisini minimum düzeye indiriyor ve teraslarınızı kışın da yaşam alanları haline getiriyoruz. Ayrıca cam şeffaflığı sayesinde güneş ışınlarından maksimum derecede faydalanabilmenizi sağlıyoruz.

ÇELİK TERAS KAPATMA

Çeliğin muhteşem sağlamlığı sayesinde, teraslarınızı güven içerisinde yaşanılabilir mekanlar haline getiriyoruz. Teraslarınıza yapılacak çelik teras kapama üzeri ve altı istediğiniz malzeme ile doldurulabilir.

PORTATİF TERAS KAPAMA

İsteğe bağlı olarak firmamız tarafından açınıp kapanabilen teras kapama sistemleri imal edilmektedir.

POLİKARBON ÇATI

Teras kapamalarda ve çatı kapamalarda, müşterilerimiz tarafından cam yerine polikarbanlar da tercih edilebilmektedir.

SANDVİÇ PANEL TERAS KAPATMA

İki metal levha arasına çeşitli dolgu malzemelerinin konulmasıyla oluşturulan sandviç panel, teras kapama sistemlerinde en çok kullanılan ürünler arasındadır.

ALÜMİNYUM TERAS KAPLAMA

Alüminyum doğramaların kullanıldığı bu sistemde, isterseniz terasınızı alüminyum profiller arasında cam koyarak kapatabilirsiniz. Çok çeşitli modellerimizin bulunduğu alüminyum teras kaplama sistemleri mğüşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

TERAS KAPAMA FİYATLARI

Teras kapama fiyatları, terasınızda kullanılacak malzemelere göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bu yüzden iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilir ve teras kapama fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ EKPER SERVİSİ

Ücretsiz ekpserimiz adresinize kadar gelip, terasınızı ölçülendirir, nasıl bir uygulama yapılacağı hakkında detaylı bilgi verir ve hemen gerekli fiyatlandırma işlemlerini yapar.

TERAS KAPAMA İMALAT FOTOĞRAFLARI