Teras Kapatma

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla teras sahibi olanlar, teraslarını kapatmak istemektedirler. Kışın soğuk etkisi, hem teraslardaki mermer ve fayansları çatlatmakta, hem de teraslarda biriken su, tavanları akıtmaktadır.

Mert Metal Dekorasyon olarak bir çok teras kapama çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teras kapama örnekleri arasında; sandviç panelle teras kapatma, demirden teras, çelik teras kapatma, şömineli teras ve çınar teras kapatma olmak üzere bir çok örnek bulunmaktadır. Teras kapatma sistemleri için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Her ne kadar en kaliteli malzemeleri kullansak ta teras kapatma maliyetini siz değerli müşterilerimiz için en alt seviyede tutuyoruz.

Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, terasınızda yapılacak kapama işleminin en başından sonuna kadar sizleri bilgilendirir. Her aşamada yapılan fikir alışverişi sayesinde, mutlak istediğiniz modern teras modelleri elde edilir.

Teras kapatma fiyatları, yapılacak imalata göre ve kullanılacak maliyete göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Biz firma olarak size en kaliteli uygulamayı en uygun fiyata üretmeyi amaç edindik. Teras kapatma örnekleri ve fiyatları için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.  Müşteri temsilcimiz sizleri teras kapama örnekleri hakkında bilgilendirmek bizim için bilgilendirecek ve projenize uygun olarak teras kapama fiyatını verecektir.

Siz değerli müşterilerimiz için daha önce imal ettiğimiz teras kapama uygulamaları ile ilgili fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.