İsteğe bağlı olarak standart beton merdiven yapılmasının çok zor olduğu bölgelerde, uygulanması daha kolay ve estetik olan omurgalı merdivenler tercih edilmektedir.

Omurgalı metal merdivenlerde, basamaklar omurgaların üzerine biner. Bu yüzden bu tür metal merdivenlere omurgalı merdivenler adı verilmiştir. Merdiven adını omurganın bulunduğu yere göre alır. Bir çok farklı modeli olmasına rağmen genelde ortadan omurgalı, yandan omurgalı, tek omurgalı olarak modelleri bulunmaktadır.

Ortadan omurgalı çelik merdivenler en çok kullanılan omurgalı merdiven modelidir. Estetik olarak diğer modellerine göre daha şık görünmektedir.

Mert Metal Dekorasyon olarak, siz değerli müşterilerimiz için istediğiniz model çelik merdiven imalatı yapmaktayız. İmalatını yapmış olduğumuz çelik merdivenler, en son teknolojik makinalarla imal edilmektedir. Genelde kesimlerin çoğu CNC Lazer kesim ile yapılmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini artırmakta, istenilen modeli imal etmemize imkan vermektedir.

Omurgalı merdivenler, alanınızın tasarımına göre istediğiniz renge rahatlıkla boyanabilir. Merdivenlerimiz uzun  süre korozyona ve doğal aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Omurgalı merdiven modellerinde merdiven basamaklarının tasarımı tamamen sizin isteğinize göre yapılır. Merdiven basamaklarında ister ahşap, ister seramik olsun, istediğiniz malzeme kullanılır.

Çelik Merdiven fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size çelik merdivenler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceklerdir. Ayrıca ücretsiz keşif hizmetimiz de bulunmaktadır.