Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı projelerle adını duyuran firmamız, çelik konstrüksiyon imalatı konusunda da oldukça iddialıdır.

Mert Metal Dekorasyon olarak; çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmalar arasında bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz . Çelik Konstrüksiyon faaliyet alanımız içerisinde, çelik konstrüksiyon ev, çelik konstrüksiyon çatı, çelik konstrüksiyon asma kat, çelik konstrüksiyon merdiven ve çelik konstrüksiyon ara bölmeler gibi bir çok üretim bulunmaktadır.

Çelik konstrüksiyon dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü sayesinde bir çok yapı mimarisinde kullanılabilmektedir. Bakımı oldukça kolaydır. Depreme ve doğal afetlere dayanıklılığı son derece yüksektir. Bir çok mimari yapıda örneğin çelik konstrüksiyon gökdelen, çelik konstrüksiyon evlerçelik konstrüksiyon villa ve çelik ev modellerinde çelik konstrüksiyon tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi dayanıklı olmasıdır.

Çelik konstrüksiyon yapılar, istenilen tüm mimari projelere rahatlıkla uygulanabilir. Çelik konstrüksiyon yapıları tercih edenler arasında, yapı malzemelerinin taşınmasının maliyetli olduğu bölgelerde gelmektedir. Örneğin Çelik konstrüksiyonlar ile köyünüzde yaptıracağınız bir çelik konstrüksiyon köy evi, betonarme bir yapıya göre daha uygun maaliyetli olacak ve iş bitimi, daha kısa sürecektir. Çünkü çelik konstrüksiyonun montajı, betonarme bir eve göre daha kısa sürecektir. İmalat aşamasında istenilen her türlü değişiklik rahatlıkla yapılabilir.

Çelik konstrüksiyon fiyat açısından yukarıda da bahsedildiği gibi, betonarme yapılara göre daha uygundur. çelik konstrüksiyon fiyatları, kullanılacak malzemeye ve projeye göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çelik konstrüksiyon fiyatları için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek gerekli tüm bilgilendirmeleri alabilirsiniz.